18.07.2012
Dodane przez Simi dnia Lipiec 18 2012 14:44:36
Witajcie! Tak jak jeszcze tydzień temu panowały u nas upały, tak teraz jest zimnoo i co chwilę pada~ Brr. Nie tęsknię za tym gorącem, ale mogłoby być nieco cieplej... no i nie padać.
Rozszerzona zawartość newsa
Dziś byłam złożyć papiery na uczelnię, stąd aktualka jest tak późno - planowałam zrobić ją rano, ale wyszło jak wyszło. Z tymi dokumentami to tyle zachodu, że głowa mała... Gorzej niż do pracy ; ). Ale już wszystko załatwione na cacy.

Z kolei w grupie nic się nie zmieniło, skład ten sam, prace wciąż na wysokim poziomie. Tsuhyun niestety nie jest na razie w stanie pracować nad Beast'em, trzeba więc troszeczkę dłużej na niego poczekać.

Dziś znów zaczynamy nowy projekt, jest nim Neko no Koi autorstwa Shimaji. Znacie ten projekt? Jest bardzo fajny ^^. Dzięki Cheeky, Aomame i mnie (cóż, korekta jest niezbędna : P) macie przyjemność się z nim zapoznać. A jak wrażenia po Butoukai no Techou? Pierwsze rozdziały tej mangi pojawiły się w poprzedniej aktualce. Mam nadzieję, że się spodobała, tym bardziej, że wielu z Was jej nie kojarzyło.

Tak jak już wspominałam, aktualki będą co tydzień - czyli następna będzie 25 lipca ^^. Pojawią się wtedy ostatnie rozdziały z Butoukai.

To na tyle, trzymajcie się~

Download:
Neko no Koi - rozdział 1 ~nowy projekt!
Neko no Koi - rozdział 2 ~nowy projekt!