11.07.2012
Dodane przez Simi dnia Lipiec 11 2012 12:59:43
Hej, hej w ten słoneczny dzień! Hm, ale się zrymowało ; D. Minął tydzień od ostatniej aktualki, a tu już kolejna~ I za następne 7 dni pojawi się następna~ Tak, od teraz co tydzień będą pojawiały się po dwa rozdziały ^^. Może więcej, ale planuję dawać Wam co 7 dni po dwa chaptery ^^.
Rozszerzona zawartość newsa
Przejdźmy może do życia grupowego: dołączyła do nas nowa tłumaczka - Mikkal. Powitajcie ją gorąco!! Miałam już ostatnio o tym wspomnieć, ale wypadło mi z głowy. Gomen! Reszta żyje i pracuje w pocie czoła. Tsuhyun ma chwilę wolnego, więc dopiero po powrocie weźmie się ostro za Beast'a ;). Tak więc spokojnie i ten tytuł doczeka się zakończenia. Gorzej ma się sprawa ze Sweet Blood, ponieważ grupa angielska, która zajmuje się tym tytułem może i odżyła, ale jak dotąd nie wydała następnego rozdz. z tego projektu... Pozostaje nam nic tylko czekać, albo uczyć się koreańskiego ;). Bądźmy jednak dobrej myśli. Pochwała należy się także Cheeky i Aomame, pierwsza w tydzień zakończyła edycję całego projektu (i pracuje wciąż dalej, z takim zapałem....), a druga jak już wiecie jest niedościgniona w tłumaczeniu ;).

Dlatego potrzebujemy przynajmniej jednego dodatkowego edytora, bo pracy jest tyle, że można by nią obdzielić jeszcze z dziesięć osób... Ale marzę chociaż o jednym, bo wszystkiego jednak nie można mieć ;).

Ostatnio zapowiadałam niespodziankę w postaci nowego projektu, czyli od dziś zaczynamy Butoukai no Techou, autorstwa pani Nitty!! Kto się cieszy? Bo ja niezmiernie! Jest to moja ulubiona autorka ;). Mam nadzieję, że podzielicie moje emocje, ponieważ manga jest naprawdę godna uwagi. Więc kto jeszcze nie czytał ma okazję zapoznać się z nią po polsku!

Za tydzień zaczniemy również nowy projekt, oczywiście to niespodzianka ;). Więc wyczekujcie nas 18 lipca!

Download:
Butoukai no Techou - rozdział 1
Butoukai no Techou - rozdział 2