05.09.2016
Dodane przez Simi dnia Wrzesień 05 2016 23:40:40
ŻYJEMY!
Rozszerzona zawartość newsa
... bo cóż więcej tu mówić ^^;;; W skrócie - niedobrze się dzieje z naszą grupą: ludków brakuje, obrona czyha za drzwiami i czasu aktualnie brak ;< Ale... nie jest tak źle, jak się wydaje, gdyż dziś dołączyła do nas jedna osóbka, a jest nią Shino, którą powitajcie ciepło ^^

Kolejna dobra rzecza, jaka dziś nas wszystkich spotka, to... zakończenie jednego z naszych projektów. Brakowało zaledwie jednego rozdziału, by go zakończyć i dzisiaj, dzięki nieocenionej Cheeky, będziecie mogli go przeczytać. Myślę, że większość z Was wie już co to za manga ;)

Druga sprawa, zaczynamy kolejny tom When a Man Loves a Man! Stęskniliście się już za naszymi hostami? Bo ja niesamowicie :)

Na sam koniec jeszcze jeden rozdział z mangi, która także cieszy się sporą popularnością :)

Mamy nadzieję, że nie obraziliście się na nas za tak długą przerwę i ciszę na naszej stronie i chętnie poczytacie to, co dla Was dzisiaj mamy ^^;;; A za taką ciszę jeszcze raz serdecznie przepraszamy :<

Z rzeczy technicznych: naprawiłam linki, obrazkowe zakładki i okładki do każdego tomu z działu "Zakończone". Wiem, że jeszcze czeka mnie praca nad one-shotami i doujinami, ale to już niedługo! Także przy projektach (na razie tylko z aktywnych) dodałam linki do pobrania pełnych tomów :) Także z dzisiejszej aktualki :)

Wieści z centrum mangi: długo to trwało, ale ostatecznie zdecydowałam, że od dziś rozpocznę powolne wrzucanie "When a Man Loves a Man" do wglądu online :) Otrzymałam wiele próśb z tego zakresu, więc o to i proszę, wyczekujcie wrzutek na c-m ;) Zresztą, jak Yaoi Paradise zaczęło wrzucać Harudaki na c-m to czemu nie miałby się tam znaleźć także i drugi tasiemec od Nitty ;) Serdecznie pozdrawiam grupę, do której mam słabość dzięki właśnie tej skanlacji (i dzięki za Kizunę)!


Download:
CASTLE MANGO - tom 2. rozdział 12. - koniec projektu!
HIGOUHOU JUNAI - tom 2. rozdział 3.
WHEN A MAN LOVES A MAN - tom 7. rozdział 1. - nowy tom!
WHEN A MAN LOVES A MAN - tom 7. rozdział 2.