07.02.2015 - reaktywacja?
Dodane przez Simi dnia Luty 07 2015 22:53:38
Uff, trzy miesiące ciszy, ale spokojnie - na pewno tak szybko się nas nie pozbędziecie! I to chyba dobra wiadomość? :'> W ogóle to nasza pierwsza aktualka w tym roku!
Rozszerzona zawartość newsa
Nie wiem co napisać prócz przeprosin, że musieliście czekać na nas i nasze rozdziały tak długo. Życie, życie, studia, sesja, z tym także brak zaangażowania i zmęczenie, braki w ludziach - tak można podsumować naszą działalność. Niestety. Słyszałam także, że tu i ówdzie mówiło się o naszym zamknięciu~~ Hell no, nigdzie nie uciekamy, działamy, ledwo co prawda, ale działamy wciąż z ostatnim tchnieniem. Zresztą, gdybyśmy mieli zwinąć interes to nie zostawilibyśmy Was bez słowa pożegnania. Po prostu tak się nie robi. Ale wszystko jest ok, powoli wracamy i teraz już naprawdę mam nadzieję, że aktualki nawiedzą tą stronę częściej niż raz na trzy miesiące. Podziękujcie Cheeky, gdyż to ona kazała mi zebrać w końcu.. wiadomo co i tak oto proszę dajemy znak życia. ;') Również te trzy rozdziały z historii naszych drogich hostów, które dziś dostaniecie w swoje łapki, są dzięki jej zasłudze. ^^/

By już dalej Was nie zamęczać moją paplaniną na samą naszą reaktywację, zapraszam do pobierania i lektury. Zostawcie w ramach podziękowania jakiś ślad po sobie w postaci komentarza poniżej.

Do napisania, mam nadzieję, już niebawem!


Download:
When a man loves a man - tom 6. rozdział 1. (początek nowego tomu!)
When a man loves a man - tom 6. rozdział 2.
When a man loves a man - tom 6. rozdział 3.