06.11.2014
Dodane przez Simi dnia Listopad 06 2014 23:20:01
Witajcie kochani po długiej ciszy z naszej strony...
Rozszerzona zawartość newsa
Przepraszam w imieniu wszystkich, że tak długo nic nowego się u nas nie pojawiało, ale życie, życie i jeszcze raz życie. Druga sprawa - ekipa nam się posypała i aż żal w sumie patrzeć na listę, kiedy jest na niej więcej byłych niż obecnych członków grupy. Nie ma komu pracować, a wszystkie tłumaczenia są teraz na mojej głowie, gdyż zostałam jedyną tłumaczką w ekipie. Dlatego apel do wszystkich zainteresowanych - poszukujemy edytorów i tłumaczy! Chętnych do współpracy proszę o wypełnienie odpowiedniego testu i podesłanie go na nasz adres mailowy. Zastanówcie się także czy chcecie NAPRAWDĘ podjąć się tego obowiązku i, że nie zrezygnujecie po przetłumaczeniu dwóch, trzech rozdziałów, bo nie widzę w tym żadnego sensu... W każdym razie ogromnie czekam na jakiekolwiek zgłoszenia. Nie ma się czego obawiać - nie gryziemy - a atmosfera jest całkiem przyjemna.

Ale, ale.. W sumie to dzisiejszą aktualkę miała napisać dla Was Cheeky, ale biedna ma problemy z aktualizacją komputera, więc by nie czekać dłużej zdecydowałam, że tą napiszę - jeszcze raz - ja, a kolejna będzie już należeć do Cheeky. Mam nadzieję, że ucieszycie się na taką zmianę. ^ ^ Ja to czasem za dużo piszę...

Dochodząc do sedna: dzisiaj będziecie mogli zapoznać się z kolejnymi dwoma rozdziałami (obiecanymi w zeszłej aktualce) Castle Mango, które kończą tym samym pierwszy tom serii. Jakie macie wrażenia po przeczytaniu pierwszego tomu? : )
Drugim i to nowym projektem jakim chciałam Wam dziś przedstawić jest "nieco" starszy tytuł autorstwa znanego raczej wszystkim Osamu Tezuki, nazywanego "ojcem mangi". Manga nosi nazwę MW i liczy sobie trzy tomy. Teraz, kto nie zna tytułu na pewno właśnie sprawdził jak wygląda i o czym mniej więcej jest, ale proszę, nie zrażajcie się rokiem wydania! Historia jest niebanalna i ma w sobie wszystko: dramat, tragedię, elementy horroru i kryminału, a co najważniejsze - wątki homoseksualne między dwoma protagonistami. Wraz z edytorką Miaką, gorąco polecamy wszystkim lekturę tego projektu (to właśnie ona namówiła mnie na przetłumaczenie tego tytułu ^ ^).

To ode mnie tyle i zapraszamy do pobierania!

Do napisania, mam nadzieję, w przyszłym miesiącu!


Download:
MW - tom 1. rozdział 1. nowy projekt!
MW - tom 1. rozdział 2.
Castle Mango - tom 1. rozdział 5.
Castle Mango - tom 1. rozdział ekstra koniec tomu 1.