19.06.2012
Dodane przez Simi dnia Czerwiec 19 2012 20:20:36
Witajcie ponownie! Minęło niewiele dni od naszej ostatniej aktualki, a tu już kolejna ^^. Cieszycie się, prawda? Mamy nadzieję, że tak. Staramy się bardzo abyście o nas nie zapomnieli ;). Aktualka mogła pojawić się jeszcze wcześniej, ale chciałam skupić się na egzaminach zawodowych.
Rozszerzona zawartość newsa
Wczoraj i dziś ja i Cheeky zmagałyśmy się z zagadnieniami z zakresu budownictwa. Ja już ostatni raz (stawiając na to, że zdałam) ;). Nigdy ścisłowcem nie byłam, nie wiem ki diabeł mnie podkusił iść na taki kierunek xD. Jeśli dostanę się na studia to tylko na jakiś uniwerek :). Ale nie miałam pisać o mnie, tylko o aktualce!

Dzisiaj do zaserwowania mamy dla Was ostatnie, dwa rozdziały z mangi Plus 20 cm no Kyori. Fani pani Sakuragi będą wniebowzięci, tak myślę :). Jako że zakończyłyśmy tym samym ten projekt, a kolejny również powoli zbliża się do końca mogę zapowiedzieć, że zaczniemy w końcu coś nowego ^^. Nie zdradzę co to będzie, ale myślę że się spodoba ^^. O i w końcu dla fanów pani Norikazu zakończymy Beast & Feast :). Długo zwlekałam z tłumaczeniem tego tytułu, postaram się więc go w jak najszybszym czasie przetłumaczyć i wysłać do edycji. Tak więc trzymajcie się i wyczekujcie nas niebawem!

Download:
Plus 20 cm no Kyori - rozdział 5
Plus 20 cm no Kyori - rozdział 6 ~ koniec!