07.06.2012 - roczek działalności!
Dodane przez Simi dnia Czerwiec 07 2012 12:54:35
Tak, minął już rok odkąd wydaliśmy pierwszy rozdział ^^. Dokładnie roczek obchodziliśmy 4 czerwca, ale z powodu mojego wyjazdu nie mogłam wydać aktualki w tym dniu. Mamy parę dni poślizgu, ale za to macie jeszcze więcej smakołyków do przegryzienia :). (...)
Rozszerzona zawartość newsa
Nadal pamiętam jakby to było wczoraj, jak na przystanku autobusowym razem z Cheeky wpadłyśmy na pomysł założenia własnej grupy. Wciąż czuję ten entuzjazm, gdy powiedziałam Cheeky, czy nie zostałaby moją wspólniczką a ona bez wahania się zgodziła. Wiele przez ten czas się wydarzyło, przeżyliśmy trzy przeprowadzki na inne serwery, parę osób zasiliło nasze szeregi; na początek dołączyła do nas Hachi (którą serdecznie pozdrawiamy, wiele nam pomogła w czasach początków naszej kariery), później niestety ze względu na pewne sprawy musiała odejść. Następnie dołączyła do nas Lenyk, pamiętam jak pisałam z nią po raz pierwszy, kupa śmiechu ;). Kolejna duszyczka, która zasiliła naszą grupę to Tsuhyun, ciekawa osóbka - nigdy nie zapomnę tej nieśmiałości przy rozmowie przez skype'a w sylwestra :D. Kolejna - Aomame. Tak, tu chyba nic mówić nie muszę, właśnie ona napędza mnie do pracy, jest w stanie w ciągu dwóch tygodni przetłumaczyć trzy, pełne projekty. Dziękujemy Ci bardzo za ten zapał do pracy! Mamy nadzieję, że nie zabraknie Ci chęci do tłumaczenia i zostaniesz z nami do końca/na zawsze. Całkiem niedawno dołączyła do nas kolejna ciekawa osobowość - Inaria. Wesoła osóbka, z którą dzielę wiele zainteresowań - np. miłość do X JAPAN. Tak, to już wiele znaczy ;). Mam nadzieję, że zostaniecie wszyscy ze mną do końca i wspólnymi siłami będziemy nakręcać ten yaoistyczny raj.

W porządku, koniec wspominek - czas na Was, nasi drodzy czytelnicy! Dziękujemy Wam z całego serca za te wszystkie miłe słowa podziękowania. Wierzę, że z czasem przybędzie nam jeszcze więcej fanów (?) i każdy znajdzie coś dla siebie :). Jeszcze raz, wielkie dzięki!

A teraz małe podsumowanie: na dzień dzisiejszy (razem z dzisiejszą aktualką) nasza grupa przetłumaczyła 72 rozdziały. Myślę, że to całkiem niezły wynik :).

Na dziś przygotowałyśmy dla Was cztery doujiny z Tigera & Bunny'ego: Engram (sequel do Facet'a), Glasses, Otoko Darake no Onsen Ryokouki i Sexual Harassment. Oprócz tego dwa rozdziały z Plus 20cm no Kyori oraz kolejne dwa z Renai Shinan. Smacznego!

Download:
Plus 20cm no Kyori - rozdział 3
Plus 20cm no Kyori - rozdział 4

Renai Shinan - rozdział 3
Renai Shinan - ekstra

Tiger & Bunny - Engram
Tiger & Bunny dj - Glasses
Tiger & Bunny dj - Otoko Darake no Onsen Ryokouki
Tiger & Bunny dj - Sexual Harassment