Visual Scene 4.5 - ebook już w sprzedaży!
Dodane przez Simi dnia Maj 25 2012 22:00:54

Coś się kończy(...) ale co? To szkoła! Czerwiec tuż tuż, a po nim - wakacje. Koniec ze sprawdzianami, odpytywaniem przy tablicy i zrzędzącymi nauczycielami(...) tak można żyć - chciałoby się powiedzieć - ale STOP! Jeszcze miesiąc, zresztą w najnowszej edycji Visual Scene wciąż dominuje tematyka szkolna. Tym razem powracamy do Was jako eBook, ze specjalnym, rozszerzonym wydaniem - Visual Scene 4.5

Dla naszych fanów i fanek przygotowaliśmy nie lada atrakcję - ponad 170 stron za jedyne 4,90 zł. (więcej na www.visual-scene.yokatta.eu). Zapytacie skąd ten rozdział ma płeć ;)?

(...)
Rozszerzona zawartość newsa
Cóż, objętość eBooka to nie koniec niespodzianek. Dla panów ostra jazda bez trzymanki, a moc wrażeń zapewnią: niewyżyta gimnazjalistka z lizakiem (!), piękno jako suma świadomości naszych zboczeń (to wg. Salvadora Dali), krzesła łamane na głowach, dziewczęca miłość z ekskomuniką i cyrklami wbijanymi w dłoń w tle, rozbierany poker oraz chemia między płciami... Wywiady ecchi to nowość na rynku prasowym - sprawdź i daj nam znać, czy kolejnym razem ma być jeszcze pikantniej!

Tam, gdzie humor łaczy się z powagą, być może dotkniemy sedna rzeczy. Szkoła dziś to pole walki - między uczniami a nauczycielami, systemem i ludźmi, gdzie mocniejsze jednostki dominują nad uległymi. Blaski i cienie życia w liceum spróbujemy przeanalizować w oparciu o nasz mini-ranking szkolnych dram. Porozmawiamy też o wyobcowaniu, innych stanach świadomości i chęci odebrania sobie życia - ocierając się o problem samobójstw w wywiadzie z Miyo. Jeśli dodać do tego tekst o Enjo kosai - randkach kompensacyjnych (dostępny także w bezpłatnym numerze 4), klaruje nam się przekrój trosk i rozterek przeciętnego japońskiego nastolatka, choć nie tylko... bo jak wygląda sytuacja tuż obok - w gimnazjum za rogiem?

Dość już tego gdybania, pora na poprawę nastroju. Jak sądzicie, dlaczego chłopcy myślą tylko o bieliźnie? Na to pytanie - choć nie bezpośrednio - postaramy się odpowiedzieć w recenzji tegorocznego "Danshi Kokosei no Nichijo". Dalej nie na temat, bo choć ze szkołą "Ozma" niewiele ma wspólnego - tej premiery przegapić po prostu nie wypadało. A jeśli o szkole, to nie mogło oczywiście zabraknąć tego zwariowanego belfra, Onizuki – więcej w analizie polskiego wydania "GTO". Będzie też o śmierci dziecka i wyrafinowanej zemście matki w "Confessions" - gdzie winni są uczniowie, a odwet bierze... ich nauczycielka. Są i recenzje muzyczne - Days of Fascination (Decay), Ah Hah (LM.C) oraz, co by było na temat ;) - Highschool of the Dead OST.

Coś dla Pań – bo z pewnością ucieszą się one z wyników konkursu Yaoi ;) Galeria wyróżnionych prac w towarzystwie opowiadania "Tamtej Nocy" otworzy pierwszą edycję kącika Yaoi. Będzie też o Gakuen Yaoi - czyli opowieściach ze szkolnej ławy w wydaniu męsko-męskim. Bonusowo komiksy - Angel in Las Vegas & Dream Cafe.

Pamiętacie jak było na tegorocznym Love3 i Pyrkonie (dostępny także w bezpłatnym numerze 4)? Relacje stanowić będą przystawkę do dania głównego - sprawozdania z Magnificonu EXPO, prawdopodobnie największego tegorocznego konwentu w Krakowie, które ukaże się w czerwcowym Visual Scene #5.

Oraz materiał z bezpłatnego numeru 4: Uciekinierzy vol.4 - School Rumble, wielkie zaskoczenie tego roku - Another, Amagami SS i film z półki tylko dla dorosłych ;) - Lolita Vibrator Torture. Tytuł wiele mówi, prawda? Ponadto startują nowe działy - listy od Was i Girls Zone - w którym tym razem artykuł o szkolnych Love Story. Dla fanów visual novels Yume Miru Kusuri: A Drug That Makes You Dream. Jest i mangowa historia - w numerze 4 rozpoczynamy publikację serii Namaeketten (Bezimienni) wg. scenariusza i z rysunkami Darii Maj. Kończymy z kolei intrygującą historię w świecie przyszłości - przed Wami druga i ostatnia część Cultured [Only Cold Beating Heart]. W twojej księgarni - premiery i zapowiedzi mangowe na naszym rynku & wiosna w japońskiej TV, czyli najnowsze serie i filmy anime - więc jak, które tytuły interesują Was najbardziej?

Więcej na stronie: http://visual-scene.yokatta.eu/

Oraz na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Visual-Scene-Poland/277633668927714